YENİLENDİK !

YENİLENDİK ! İletişimin her alanda dijital platformlara taşındığı bu yeni yüzyılda tı

YENİLENDİK !

İletişimin her alanda dijital platformlara taşındığı bu yeni yüzyılda tıbbi ileşim de benzer bir değişim yaşıyor. Artık hekimlerin fiziksel olarak gördükleri hastalar dışında her geçen gün artan bir sanal hasta portföyleri de var. Uluslararası hastaları da içeren bu sanal kitle özellikle estetik cerrahi için hekim arama ve görüşme aşamalarını internet üzerinden gerçekleştiriyor. Web sitelerinden planlanan işlemlerle ilgili bilgiler alınırken, YouTube'da girişim videoları seyrediliyor, sosyal medyada da hekimlerin nasıl bir insan oldukları, değerleri ve yaklaşımları bakımından fikir ediniliyor.

Biz de bu ortaya çıkan bu ihtiyacı yönelik olarak internet bilgilerini ve sosyal medyayı birleştiren, hastaların hekime direkt erişimini kolaylaştıran ve kişisel tıbbi bilgilerini arşivlenebilecekleri yeni bir web sitesi tasarlayarak yenilendik.

Estetik ve plastik cerrahinin hemen bütün alanlarını içeren ve çeşitli alt mikro siteler içeren bir bilgi arşivi olan sitenin bir de arama motoru mevcut. Böylece aradığınız konuda istediğiniz başlığı şu an mevcut 5 site içinde daha kolay bulabileceksiniz.

"Kişiye Özel"isimli bölüme kayıt olan hastalar kendilerinin Dr.Ferit Demirkan 'a yaptırdıkları işlemlerle ilgili öncesi-sonrası fotoğraflarına bu web sitesi üzerinden online olarak ulaşabilecekler. Sadece hastanın kendi şifresi ile girilebilen bu bölümde, yapılan işlemlerde kullanılan silikon implant veya dolgu maddesi gibi malzemelerin etiket ve barkodları da yer alacak. Bu şekilde hastaların malzeme ile ilgili garanti ve bireysel dosyalama ihtiyaçları da online karşılanıyor. Arzu edildiğinde yine bu bölümden görüntülü bir platform üzerinden Dr.Demirkan ile yüzyüze görüşme de yapabilecekler.

Dr.Demirkan'ın yeraldığı bütün sosyal medya platformlarına web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor.

e-Bülten kısmına üye olursanız dijital medyada Dr.Demirkan tarafından yayınlanan bütün haberler aynı gün posta kutunuza gönderiliyor. Aynı bültenlere Lifestyle bölümündeki Yazılarım bloğundan ulaşarak kendi yorumlarınızı da ekleyebiliyorsunuz.

Bana sor köşesinden direkt olarak sorularınızı ve/veya fotoğraflarınızı gönderip Dr.Demirkan'dan sanal bir ön değerlendirme alabiliyorsunuz.

Dr.Demirkan'ın sosyal içerikli yemek yazıları ve gezi fotoğrafları da yine lifestyle köşesindeki bloglarda yer alıyor.

Tabii bu arada bir web sitesinin hiç bir zaman tam bitmediğini, çünkü yaşaması için sürekli değişen ve gelişen bir dinamiği olması gerektiğinin de altını çiziyoruz.

Keyifli bir kullanım diliyor geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

Prof.Dr.Ferit Demirkan